+380 (68) 270 33 22, +380 (99) 270 33 22
м. Чернівці, вул. Чорноморська, 4А
Пн-Пт: 9—19, Сб: 9—14

Відбілювання

У стоматологічній клініці Radent ми прагнемо допомогти Вам досягти красивої, яскравої та впевненої усмішки, і часто рішення для цього — це відбілювання зубів.
Сяюча, впевнена усмішка — це перше, що Ви помічаєте, коли зустрічаєте когось. Це те, що залишає позитивне враження.

З часом Ваші зуби неминуче старіють і втрачають природний відтінок. Їжа, газовані напої, кава та чай, червоне вино і сигаретний дим, лікарські препарати викликають пожовтіння та знебарвлення зубів. Відбілювання є безпечним і ефективним способом відновити Вашу усмішку до її природного блиску та досягти швидкої трансформації кольору.

Стоматологічна клініка Radent використовує три види відбілювання, зокрема нову професійну систему Beyond® II Whitening Accelerator.

Все, що вам потрібно зробити, це обговорити зі стоматологом, якому виду Ви віддаєте перевагу!

Beyond® II Whitening Accelerator у дії

Маріанна Олександрівна
Остафійчук

терапевт-стоматолог, лікар-пародонтолог
голова Чернівецького осередку Української академії пародонтології, закінчила Івано-Франківський національний медичний університет

Запитання — відповідь

1
Що змушує зуби жовтіти чи знебарвлюватися?
Одним з найбільш поширених чинників є споживання висококольорових продуктів і напоїв. Деякі ліки, старіння, куріння та травми також можуть викликати пожовтіння та знебарвлення зубів.
2
Чи є безпечним відбілювання зубів?
Так, клінічні дослідження показали, що відбілювання зубів сучасними системами відбілювання під наглядом стоматолога є безпечним для зубів і ясен.
3
Чи є якісь побічні ефекти?
Це нормально відчувати легку чутливість після відбілювання. Однак, у більшості людей вона зникає вже через годину, а в дуже невеликого відсотка людей — протягом 24 годин.
4
Як скоро я побачу результати?
Відразу ж! Як тільки Ви закінчите відбілювання зубів, те, що Ви побачите в дзеркалі буде для Вас приємним сюрпризом.
5
Як довго триватиме результат від відбілювання?
Це залежить від людини, її раціону і способу життя, але ефект зазвичай триває близько двох років.
6
Чи багато людей відбілюють зуби?
Так, більше, ніж Ви могли собі уявити. Яскрава, блискуча усмішка позитивно впливає на людину. Дослідження показали, що люди з більш білими зубами усміхаються легше і прагнуть більше зорового контакту під час розмови.

З чого почати?

З консультації. Стоматолог перевірить ротову порожнину і проконсультує. Консультація допоможе розкрити першопричину пожовтіння або знебарвлення зубів і передбачити ефективність та безпеку відбілювання.

При запису на сайті перший прийом із консультацією — безкоштовно.

Записатися на перший прийом

Ви познайомитеся з нашими лікарями, а вони оглянуть Вас, проконсультують і запропонують найкращий варіант із термінами та вартістю
Made on
Tilda